panele podłogowe, poszukuję

panele podłogowe, poszukuję

Witam. Niezwykle spodobały nam się z mężem podłogi u sąsiadów. Podobno są wykończone listwami podłogowymi. Nie wiemy, które z nich wybrać. Czy montaż to jakiś problem?

Fanatyk

Posty: 1

 
To oczywiste, że na białych panelach czy innych w jasnej kolorystyce łatwiej zauważyć kurz. Jedyna recepta, to częstsze przecieranie podłogi. Poza tym nie zauważyłam żadnych innych wad tego rozwiązania.

bialeiczar

Posty: 6

 
Tak, bardzo wielu ludzi zapomina, że trzeba je odpowiednio wykończyć. Listwy przypodłogowe dobiera się w zależności od kolorystyki wnętrza, a sam montaż – bułka z masłem :)

Lupusx

Posty: 5

 
Jeśli boisz się jasnych podłóg, w szczególności białych paneli, sprawdź ofertę paneli podłogowych w lokalnym markecie budowlanym. Z pewnością ktoś uprzejmy pomoże wybrać właściwy materiał, który Cię zadowoli. Fajnie to wygląda, jeśli masz je ułożone na powierzchni całego lokalu.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Mnie osobiście najbardziej podobają się proste i funkcjonalne listwy przypodłogowe. Nie powinny zdominować ścian oraz podłogi. To nie ich zadanie. Poza kwestią stylistyki muszą chronić dolną część pomieszczenia przed przypadkowymi uszkodzeniami.

qKy44

Posty: 19

 
O panelach Quick Step poczytasz wiecej na stronie: http://panelepodlogowe.info.pl. Rzetelne, sprawdzone informacje o wszelkiego rodzaju materiałach na podłogi.

Jasio234

Posty: 4

 
To oczywiste, iż na białych panelach czy innych w jasnej kolorystyce łatwiej zauważyć kurz. Jedyna recepta, to częstsze przecieranie podłogi. Poza tym nie zauważyłam żadnych innych wad tego rozwiązania.

pawel253

Posty: 3

 
Na przekór wszystkim i tak polecam ten barwa. Białe panele są wyborne – poszerzają optycznie wnętrze, a także wywołują, iż jest niezwyklej przytulne. Myć je trzeba, jak i różne podłogi. Nic wyjątkowego.

TomekK

Posty: 8

 
Tak, znam doskonale wady deski barlineckiej. Odkąd położyłem własnym sumptem panele podłogowe w mieszkaniu, to nie mam zamiaru decydować się na inne materiały. Ich „sztuczność” to bujda, może dobre wrażenie traci na sile przy bliskim kontakcie, ale to raczej szczegół.

Grabow12

Posty: 4

 
Przecież masz w każdym większym sklepie wybór setek różnych wzorów, z których większość imituje drewno. Prawdą jest, że panele podłogowe nie zastąpią go w pełni, ale mają wiele innych zalet. Chociażby przystępną cenę czy łatwość utrzymania.

sgemino

Posty: 4