Porównywarka OC

Porównywarka OC

Dobry :-)! Jak oceniacie stawki za OC w konkretnych firmach? Gdzie jest teraz tanio, a gdzie koszą jak zboże? Ja będę dopiero pierwszy raz w życiu polisę kupował i z tego co słyszałem to ostatnio składki poszły mocno w górę....wszędzie???

Phylu

Posty: 4

 
Można dość szybko przejrzeć sobie ofertę w zasadzie całego rynku na stronie najtaniejuagenta.pl. Dobra, dokładna porównywarka, sprawdzają kilkadziesiąt firm, coś koło 50 ciu , także tu już jest mała szansa, że się jakąś tanią fajna ofertę ominie.

Pendrzec

Posty: 13

 
Najlepiej to jeździć bezszkodowo, ale niestety na drodze nie wszystko zależy ode mnie...dużo jeździ ludzi na podwójnym gazie, sporo jest gapiostwa czy pośpiechu i nawet jeśli ja jestem w porządku to nie znaczy że bezpiecznie dojadę do celu.

CHatka-eKo

Posty: 12

 
Można trafić na fajną tanią ofertę, ale co się człowiek naszuka to się naszuka :P W każdym razie moim zdaniem warto jednak bardziej się przyjrzeć róznym ubezpieczycielom bo warunki bywają dziwne u niektórych.

idzepeto

Posty: 22

 
Trzeba być mobilnym i elastycznym w dzisiejszych czasach. Jeśli ktoś się przywiązuje na dłużej do marki to prędzej czy później zacznie na tym tracić. To nie jest przypadek że zazwyczaj firmy telekomunikacyjne mają lepsze oferty dla nowych klientów niż dla starych.

Totek

Posty: 15

 
Młodzi kierowcy bez przejeżdżonych lat to mają faktycznie dość pod górkę z tym OC. Ale na pocieszenie powiem, że czas szybko biegnie i nawet się człowiek nie zorientuje jak będzie miał 50 lat na karku i 30 lat stażu za kółkiem.

gesiaa45

Posty: 15

 
Jak pierwszy raz wypełniałem dane żeby mi składki podliczyli to chyba ze 3 przerwy w międzyczasie robiłem na fajkę...tak mnie to irytowało i nużyło...szczególnie że ja podliczałem składki w momencie jak jeszcze auta nie miałem kupionego tak z ciekawości ile bym płacił jakbym miał.

wommen00

Posty: 14

 
Mam znajomego który jest doradcą ubezpieczeniowym, ale akurat u niego nigdy polisy nie załatwiałem ;P Jakoś tak to jest że najgorzej interesy załatwić u znajomych, bo jak coś nie wyjdzie to potem jest kwas.

norBoro

Posty: 22

 
Aż muszę pogadać ze szwagrem ile on płaci ubezpieczenia po tym wypadku co miał niedawno na rondzie...podejrzewam, że zadowolony to nie jest...

Tomcio

Posty: 10

 
Nic tu nie pomogę. Ja póki co głównie podróżuję tramwajami, pociągami albo auto-nogami i tylko te ostatnie mnie nigdy nie zawiodło :)

xacti

Posty: 12