Porównywarka OC

Porównywarka OC

Pytanie zasadnicze z mojej strony! :) Jak kupić tanie OC? Macie swoje patenty na te polisę? Gdzie szukać, jak najlepiej sobie obliczyć składkę itp.? Pozdrawiam!

pawel253 

Posty: 4

 
Płacę te składki już od 15 lat jeśli dobrze liczę, a jeszcze nigdy żadnej polisy nie zrealizowałem. Heh ciekawe ile miałbym teraz pieniędzy na koncie gdyby OC nie było obowiązkowe i gdybym nie opłacał przez te lata?

gruszkk7

Posty: 19

 
Ubezpieczenia i kredyty to mam wrażenie dwa najbardziej popularne produkty finansowe jakie istnieją już od lat na rynku. Obie branże się swoją drogą mocno ekspansywnie rozwijają, na brak klientów nie mogą narzekać.

namok

Posty: 10

 
Podpowiem porównywarki zdecydowanie ułatwiają wyszukiwanie polis. Ja mam wypróbowany serwis najtaniejuagenta.pll. Przejrzysty czytelny z ważnymi aktualnymi składkami w konkretnych firmach. Obliczają na bieżąco, nie bazują na jakiś starych stawkach obliczonych kiedys tam dla innych klientów, tylko po prostu formularz który się tu wypełnia idzie od razu do kilkudziesięciu towarzystw ubezpieczeniowych które szacują dla danego człowieka cenę.

nemiasty

Posty: 26

 
Dobrze jest mieć namiar na dobrego agenta ubezpieczeniowego który śledzi rynek i wie co konkretnej osobie zaproponować żeby było okej i żeby nie przepłacać. Ale to jednak kosztuje, taka obsługa za darmo prowadzona nie jest.

kacperrr4

Posty: 6

 
Z OC to nie jest większy problem żeby znaleźć coś taniego, bo tutaj każda firma będzie miała ten sam zakres ubezpieczenia, patrzy się tylko na cenę. W przypadku AC już sprawa robi się bardziej skomplikowana.

lilian56

Posty: 17

 
Nie wiem u kogo teraz się opłaca wziąć OC, a trzeba przyznać, że wybierać jest z czego. Ja od lat w tej samej firmie i nie mam zamiaru zmieniać mimo że może gdzie indziej płaciłbym mniej.

Rimano

Posty: 5