kalkulator ac

kalkulator ac

Witam! Ile płacicie za OC? Wiem że to kwestia indywidualna, wszystko zależy od auta, stażu i tak dalej, ale tak pi razy drzwi? Jak znaleźć rzeczywiście tanią ofertę?

Grażyna12

Posty: 6

 
Można by się spodziewać że skoro firm które sprzedają polisy jest tak dużo to ceny będą fajne niskie. A jest zupełnie inaczej. Why?! ;-)

klakla09

Posty: 13

 
Znam róznych kierowców, jedni jeżdżą lepiej drudzy gorzej, ale mam jednego kumpla który po prostu jest tak przypałowy, że ja bym mu kazał płacić i sto tysięcy ubezpieczenia, może to by go czegoś nauczyło...

looque66

Posty: 17

 
Trudno mi kogoś doradzać, bo ubezpieczalnie każdemu wyliczają inną stawkę w zależności od samochodu, stażu jako kierowcy, historii jeżdżenia i tak dalej. To bardzo indywidualna kwestia.

artoor

Posty: 16

 
Niektóre ubezpieczalnie ponoć się nastawiają typowo pod młodych klientów bez doświadczenia i mają dla takich kierowcow lepsze warunki. Ale które to są firmy...nie mam pojęcia.

Black_Riot

Posty: 8

 
Nie ma chyba szybszego sposobu na kupienie polisy niż porównywarki. Mi podpasowała ta ze strony kalkulator-oc-ac.auto.pl. Jest rozbudowana, mają ponad 60 różnych ofert, także jest z czego wybierać i co porównywać. Nie ma takiej sytuacji jak w innych kalkulatorach że zestawiają ze sobą 5 na krzyż i wielce mi wybór.

gregBard

Posty: 4

 
Ja sobie życia bez samochodu nie wyobrażam. Jeżdżę od 18 roku życia, także w zasadzie mogę powiedzieć że nie znam innego sposobu podróżowania. Raz musiałem awaryjnie gdzieś wyskoczyć pociągiem to już na stacji miałem problem z tym żeby kupić dobry bilet, a potem było jeszcze gorzej :P

Fifczak90

Posty: 26

 
Z jednej strony ubezpieczenia może i nie zachęcają do posiadania samochodu...ale z drugiej strony jak sobie przypomnę te czasy podróży pociągiem w 8 osobowym pachnącym potem przedziale. To już jednak wolę bulić za te OC :)

Jordy123

Posty: 19

 
Trzeba by poszukać ubezpieczenia przez porównywarki. Oszczędza się na czasie a druga rzecz, że faktycznie jest się w stanie dzięki takim zestawieniom faktycznie porównać wszystkie możliwe opcje a nie tylko pewien wycinek rynku

bosss23

Posty: 5

 
Ze swojej strony to będę podpowiadał takie strony jak kalkulator-oc-ac.auto.pl czyli krótko mówiąc porównywarki OC/AC. Tu masz zbiór różnych ofert, nie trzeba osobno przeklikiwać się od strony jednej ubezpieczalni do drugiej i każdorazowo wpisywać swoje dane tracąc na to pół dnia. Wystarczy kilka minut i masz od razu wyliczone ceny od różnych towarzystw.

labuh

Posty: 10