pomoc drogowa na Śląsku

pomoc drogowa na Śląsku

Cześć i czołem, szukam dobrej pomocy drogowej na Śląsku. Jakieś propozycje macie? Oczywiście chodziłoby mi o firmę 24h, która działa na okrągło. Jak coś to piszcie nazwę, nr telefonu, stronę, cokolwiek, jakiś namiar do nich.

Black_Riot

Posty: 14

 
Gdzieś miesiąc temu miałem małą przygodę koło Rudy Śląskiej. Gumę złapałem, założyłem zapas...a tam też po chwili było miękko. Pomogli mi ludzie z Szymbud -szymbud.com/pomoc-drogowa. Dowieźli koło, wstawili, nawet im to wszystko dużo czasu nie zajęło. Sympatyczny kontakt, a nie ukrywam że nerw mnie trochę w tej całej sytuacji chwycił, ale jakoś powietrze zeszło.

namok

Posty: 11

 
Dobrze wspominam kontakt z pomocą Szymbud (szymbud.com/pomoc-drogowa). Paliwa mi zabrakło pod Zabrzem nie tak dawno, a akurat żadnej stacji w pobliżu...jak pech to pech. Szybko dowieźli mi wahę i mogłem jechać dalej. Nie było problemów żeby się do nich dodzwonić, a wiem że z tymi pomocami drogowymi to różnie bywa jeśli chodzi o kontakt.

Olszawek

Posty: 24

 
No właśnie tak sam się zastanawiam do kogo zadzwonię jak będę miał jakąś kolizję...bo w sumie do żadnej pomocy drogowej nie mam numeru w telefonie...

as-dester

Posty: 4

 
Jest całkiem sporo firm, które taką auto pomoc robią. Gdzieś ostatnio widziałem katalog z firmami tego typu w necie tylko na Śląsku to było chyba co najmniej kilkadziesiąt.

klapsik88

Posty: 13

 
Raz to by mi się namiar do pomocy przydał jak mi się paliwo skończyło. Ostatecznie jakiś facet się zatrzymał i mi przelał. Jednak są dobrzy ludzie w narodzie, choć tyle się mówi o Polakach że tacy i owacy.

qwed

Posty: 20

 
Jeszcze mi się jakaś większa historia na drodze nie przydarzyła, żebym musiał hol wzywać. Także nie za bardzo się orientuję kogo tutaj polecić. Ale sam się z chęcią dowiem w sumie, na wszelki wypadek dobrze mieć tel do kogoś zaufanego w komórce.

TheCrush

Posty: 19

 
Teraz to dużo jest kolizji z pieszymi. Z perspektywy kierowcy to niby małe ryzyko jakiejś poważniejszej szkody, ale już dla pieszego zderzenie to często śmierć na miejscu i żadna pomoc drogowa tutaj nie pomoże.

CHatka-eKo

Posty: 13

 
Sama bym nie wiedziała do kogo zadzwonić, jakby mi się coś z samochodem stało. Mam w miarę nowe auto więc jak na razie – odpukać, chodzi wszystko jak igiełka, ale z biegiem czasu to na pewno awarii będzie przybywać.

MBsmoke

Posty: 7

 
Kilka lat temu miałem samochód brany na lawetę, ale ta firma co ten transport robiła to już chyba w ogóle nie istnieje. W każdym razie pamiętam, że poradzili sobie z tematem całkiem szybko.

pawel253

Posty: 8