Porównywarka OC

Porównywarka OC

Witajcie, potrzebuję kupić OC dla siebie a że nigdy wczesniej nie miałem auta to jest to dla mnie trochę czarna magia. Druga rzecz, że jest mnóstwo różnych towarzystw ubezpieczeniowych....na co zwracać uwagę, jakie firmy są rzeczywiście warte uwagi?

labuh 

Posty: 3

 
Staram się co jakiś czas zmieniać ubezpieczyciela, nie z roku na rok, ale przez ostatnie 10 lat to już w 3 albo 4 różnych firmach miałem polisę kupowaną. Dobrze być elastycznym bo to się po prostu opłaca.

kerad17

Posty: 8

 
Nie wiem gdzie by się za jakimś tańszym OC rozejrzeć w tym momencie. Na pewno opłaca się jeździć bezpiecznie i bezszkodowo to i wtedy stawki też są dużo niższe niż jak się co chwila dzwona zalicza.

Dzidaaa

Posty: 11

 
Można w internecie teraz już praktycznie wszystko zalatwić jeśli chodzi o ubezpeczenie auta, bardzo się to zmieniło jak sobie przypomnę dawne czasy....ktore swoją drogą nie były tak dawno bo przecież 10 -15 lat temu kupowanie polisy wyglądało już zgoła inaczje.

andrew66

Posty: 13

 
Jest trochę dobrych stron gdzie można znaleźć zestawienia ubezpieczeń, ja sobie chwalę zwłaszcza serwis kalkulator-oc-ac.auto.pl bo ich mają po prostu dużo. Można dostać informację od cenach nawet w ponad 50 różnych firm, a to już daje naprawdę porządne pole manewru, można sobie wybrać tę optymalną najtańszą polisę.

Oct714

Posty: 13

 
Tanio nie jest, ale z drugiej strony czy cokolwiek jest tanie jak się ma samochód? Paliwo drogie, mechanik drogi, części drogie...trzeba swoje dopłacić za ten luksus jakim jest auto.

sprinter5

Posty: 18

 
Obsługa towarzystw ubezpieczeniowych moim zdaniem się poprawia, ale nie można tego powiedzieć o cenach, które idą w górę. Ja nigdy ze swojej polisy nie musiałem korzystac, choć założę się że gdybym wyjechał któregoś dnia bez ubezpieczenia to bym na pierwszej krzyżówce stłuczkę zaliczył. Ironia losu nie śpi :)

EQub

Posty: 23

 
Ja to mam dylemat czy zostać u tej firmy co jestem już od paru lat, czy jednak się przenosić. Ostatnio patrzyłem przez jeden kalkulator OC to ze dwie firmy mi oferowały lepsze warunki, ale też nie powiem żeby to była jakaś przepaść cenowa. Parę złotych raptem.

urszulka34

Posty: 13

 
Nie ma co się przywiązywać do konkretnych ubezpieczeń, jeśli ktoś daje niższe składki to nie ma co w ogóle się zastanawiać. A niektórzy ludzie – np. moi rodzice – to są bardzo sentymentalni jeśli chodzi o firmy...komórek nigdy w życiu nie przeniosą gdzie indziej choćby mieli płacić połowę mniej...:P

Kitas

Posty: 5

 
Ja się w końcu doczekałem tańszego OC ale po wielu latach bezwypadkowego spokojnego jeżdżenia. Znam wiele osób którym tanie OC nie grozi, bo jeżdżą wyjątkowo kolizyjnie. Co kto lubi.

kamel

Posty: 9