Porównywarka OC

Porównywarka OC

Czy podpisywaliście umowę OC przez porównywarkę online? Czy to bezpieczne, bardzo skomplikowane? Proszę o porady. Jak jest poza tym z ewentualnym rozwiązaniem takiej umowy?

TomekK

Posty: 5

 
Chyba najlepsza opcja dodatkowa, jak często jeździsz to samochód zastępczy. U mnie mocno się sprawdza.

derbuś45

Posty: 7

 
Wiesz, cena polisy czasami kusi, ale jednak obsługa klienta, czy warunki dodatkowe do dyspozycji to też niezła opcja. Czasami o te kilkanaście złotych warto więcej dopłacić, żeby mieć spokój. Zobacz, jak wygląda w TU likwidacja szkody i koniecznie poczytaj opinie o tym elemencie, bo teraz różnie z tym bywa.

kryj

Posty: 18

 
Przygotuj sobie podstawowe informacje o samochodzie to pójdzie szybkiej analiza w kalkulatorze.

roudee

Posty: 22

 
W OC, aż tak dużych różnic ogólnie nie ma pomiędzy TU, natomiast liczy się tutaj wiarygodność korporacji finansowej, system likwidacji szkody, no i cena to chyba główne kryterium przy OC.

Rouudee

Posty: 10

 
Najlepsza porównywarka OC, dosłownie wszystkich typów dostępnych na rynku, czy to dla zmotoryzowanych, czy właścicieli nieruchomości to rankomat.pl. O tyle dobra sprawa, że umowa elastycznie do rozwiązania w razie czego do trzydziestu dni. Sprawdzałem. Bardzo dobrze funkcjonuje ten serwis.

Prawnik44

Posty: 16

 
Według mnie połączenie współpracy z agentem i wykupienie polisy OC online sprawdza się najlepiej. Musisz mieć jednak czasami kontakt z człowiekiem, bo formularz specyficznych kwestii nie uwzględnia. Korzystaj z takich porównywarek, które posiadają opcje rozmowy z konsultantem.

grax1

Posty: 27

 
Nie opłaca się tylko przy jednym TU zostawać, ale zmieniać polisy, kiedy tańsza się pojawi. Zakres ochrony jest praktycznie identyczny w każdym, więc cena odgrywa istotną rolę.

Ginero9

Posty: 21