Porównywarka OC

Porównywarka OC

Potrzebna mi jest dobrze prowadzona aktualna porównywarka OC/AC. Ktoś, coś? Gdzie można w miarę szybko i bez wypełniania miliona formularzy dostać info na temat bieżących składek w konkretnych ubezpieczalniach?

Black_Riot 

Posty: 2

 
Ja to się bardzo cieszę że w końcu mam już swój staż jako kierowca wyjeżdżony i mogę normalne pieniądze płacić za OC, bo pamiętam jak na początku mi słono kazali bulić.

franek22

Posty: 10

 
Warto te kilkanaście minut moim zdaniem poświęcić na poważniejsze sprawdzenie ofert niż wybieranie pierwszej lepszej jaka się napatoczy byle szybciej mieć OC. W 9/10 przypadków na pośpiechu się traci.

FalaSmiechu

Posty: 22

 
Duże porównanie OC i AC jest na stronie rankomat.pl. Biorą pod uwagę kilkadziesiat firm, także małe szanse, że jakakolwiek polisa gdzieś się nie prześliźnie nie zauważona. Ja tylko dlatego że zmieniłem ubezpieczyciela to płacę teraz jakieś 20 procent mniej niż wcześniej. To jest dobra zmiana wg mnie ;-)

Bienkus

Posty: 2

 
Nie znam kierowcy który by nie narzekał na ubezpieczenie...poza mną, ja nie narzekam :) Ale ja mam z rodzicami wzięte więc dużo mniej płacę niż jakbym był sam.

Fajae

Posty: 19

 
Wygodne i pomocne są porównywarki polis, o ile są dobrze zrobione, bo też nie wszystkie bym polecił. Ważne żeby formularze mieli jasne i zrozumiałe a nie jakieś cuda nie widy, że nie wiadomo co autor miał na myśli.

arko1916

Posty: 12

 
Pytanie zasadnicze jest takie – co to znaczy w ogóle tanie ubezpieczenie? Bo dla każdego tanie to znaczy zupełnie co innego. Ja bym się cieszył jakbym płacił 500 zł, a dla innej osoby to pewnie będzie drogo.

TomekK

Posty: 4