Tani hosting pod bloga

Tani hosting pod bloga

Hej. Mój tani hosting wywołuje mi mnóstwo problemu, a więc podjąłem decyzję, aby go zmienić. Czy na rynku są firmy, jakie gwarantują 100% uptime serwera czy jednak nie?

dyduch34

Posty: 14

 
Cześć.

Hosting to usługa, której potrzebują wszyscy właściciele stron internetowych. Osobiście wybierałem go dostosowując ilość transferu do zainteresowania moją witryną, które w pewnych momentach było ponadprzeciętne. Duża ilość miesięcznego transferu pomogła mi, aby strona była nieprzerwalnie dostępna.

Fajae

Posty: 20

 
Witam serdecznie.

Tani hosting to coś, czego poszukiwałem od kilku tygodni. Miałem do czynienia z kilkoma firmami, w których skorzystałem nawet z okresu testowego, jednak cały czas mi coś nie pasowało. Okazało się, że w moim wypadku kluczem do sukcesu jest wygodny panel administracyjny.

Lamusek4

Posty: 26

 
Hejka.

Świetną ofertą, która okazała się dopasowana do moich potrzeb wykazała się firma http://ecohost.pl, która proponuje hosting www już od 49 pln, w jakim otrzymałem 5 GB pojemności i 100 GB miesięcznego transferu.

Bez problemu na tym hostingu działa już kilkanaście moich stron i pojawią się kolejne!

PawełPw

Posty: 25

 
Cześć.

W momencie, gdy zainteresował mnie tani hosting otworzyły się przede mną drzwi do dziesiątek firm, w jakich mogłem wybrać kupowanie konta hostingowego. Ostatecznie przeanalizowałem opinie, uptime i bezpieczeństwo, co skłoniło mnie do najlepszego wyboru.

jajajosz12

Posty: 18

 
Dzień dobry.

Szukając hostingu www możemy mieć różne wymagania. Na przykład ja skupiłem się na pojemności serwera i ilości transferu, natomiast inni brali pod uwagę dobry kontakt z pomocą techniczną, który przy ich stopniu zaawansowania był nieunikniony.

xirgan

Posty: 10

 
Hej. W sumie wszystkich klientów o ograniczonym budżecie interesuje tani hosting, co niedawno zauważyłem.

Wiele firm doszło do wniosku, iż może im go zaoferować i poprzez to powstała korzystna dla nas konkurencja. Jestem faktycznie usatysfakcjonowany, bowiem moje 5 stron działa na zaledwie jednym hostingu za 50 pln!

miga

Posty: 21

 
Dzień dobry.

Zdziwiłem się, gdy stanąłem przed koniecznością wyboru hostingu. Niedowierzałem cenom, jakie okazały się faktycznie korzystne, czego sam się nie spodziewałem. Muszę powiedzieć, że dzisiaj co roku przed przedłużeniem hostingu będę rozglądał się za korzystniejszymi opcjami.

zpox

Posty: 12