Dobrej jakości meble na wymiar

Dobrej jakości meble na wymiar

Kochani, skąd zamawialiście kuchnię na wymiar? Dodam, że mam dość nietypową, małą kuchnię i potrzebował będę specjalnego projektu, żeby maksymalnie tę ubogą przestrzeń wykorzystać.

andrew66

Posty: 7

 
Ja to jestem wielką fanką mebli na wymiar. Zupełnie inna jakość, a do tego wyższa estetyka niż w przypadku mebli, które w tych dużych markowych salonach sprzedaży zalegają.

Watuniaa

Posty: 16

 
Trafić na dobrego projektanta nie jest tak znowu łatwo. Ja mam dość przykre doświadczenia z jedną firmą, gdzie w zasadzie przy projekcie w ogóle nie brali pod uwagę tego co ja chcę, tylko próbowali narzucić mi swoje pomysły i koncepcje. Szybko się współpraca zakończyła.

wisła22

Posty: 16

 
Mam w planie gdzieś pod koniec roku się zająć kuchnią i też meble wymienić przy okazji. Mam namiar na kilka firm robiących meble na zamówienie, ale jeszcze nie wiem z czyich usług skorzystam. Na pewno będę negocjował cenę ;)

Hunka

Posty: 18

 
Zadowolona jestem z efektu końcowego jaki się udało uzyskać ludziom z firmy Kulenty. Najpierw zaprojektowali meble zgodnie moimi wytycznymi – bezpłatnie, a potem zajęli się produkcją, transportem i montażem. Meble są na gwarancji i robią wrażenie bardzo trwałych. Ogólnie firma dba o jakość, korzystają tylko ze sprawdzonych frontów laminowanych czy lakierowanych. Dużo o materiałach z jakich korzystają jest na ich stronie kulenty.pl. Warto się też wybrać do salonu w Majdanie pod Warszawą i sobie wystawkę obejrzeć na żywo, porozmawiać z obsługą itp.

Fajae

Posty: 26

 
Bardzo lubię te nowoczesne aranżacje kuchenne, jakie teraz projektanci robią. Chętnie bym takie meble zamówiła gdzieś do siebie, tylko finansowo póki co nie za bardzo jestem wydolna. Można takie meble na zamówienie wziąć na raty??

iDuri

Posty: 26

 
Nic mi do głowy nie przychodzi jeśli chodzi o producentów takich mebli. Wiem, że mój brat będzie jakoś niedługo wymieniał całą kuchnię, to może on już mniej więcej ogarniał temat i szukał kogoś...popytam.

R1P

Posty: 14