Meble na wymiar Szczecin

Meble na wymiar Szczecin

Jak podchodziliście do zamawiania mebli kuchennych na wymiar i o co głównie pytaliście wykonawcę? Długo się teraz czeka na wyprodukowanie mebli, czy w miarę normalne terminy, bo zamierzam w następnym tygodniu ogarniać temat u siebie.

alus

Posty: 1

 
Zastanów się, gdzie spędzisz w kuchni najwięcej czasu. Prawdopodobnie zlew i blat, więc tutaj nie oszczędzaj. Z szafkami można pokombinować, albo jedna cargo, taka większa i tam wszystko sobie zmieścisz.

Nowe-Torby

Posty: 2

 
Mam od kilku lat meble kuchenne Wikinga i ani razu nie zgłaszałem problemu serwisowego. Ale najciekawsze jest to, że mają naprawdę długą gwarancję :) Paradoks jakości mógłbym powiedzieć.

Fajae

Posty: 22

 
Dla mnie rewelacja Studio Wiking. Widziałem dwie kuchnie na żywo. Jedna z łukiem, który kończył się szafkami w takim geometrycznym układzie, a pod szafkami blat bezpośrednio i naprawdę dużo miejsca. Potrafią nawet z małej przestrzeni wyczarować coś nowoczesnego, nietypowego. Druga kuchnia w stylu bardziej klasycznym, ale też wydzielonym blatem i ciekawym oświetleniem. Właśnie kombinują tak, żeby wszystko do siebie pasowało. Spójrz na https://www.studiowiking.pl/realizacje/. Zobaczysz, o czym mówię. Mam nadzieję, że się przyda.

TomekK

Posty: 3

 
No właśnie wypadałoby uwzględnić niektóre sprzęty AGD przy rozbudowie kuchni. Mikrofalówki raczej nie zabudujesz, bo tego instrukcja sprzętu zabrania, więc jakieś fajne wydzielenie miejsca na taki asortyment luźniejszy się na pewno przyda.

jkiolek56

Posty: 5

 
Najlepiej to się umówić na spotkanie z działem projektowym. Po tym prawdopodobnie otrzymasz wizualizację i się zastanowisz, czy akurat taki układ Ci odpowiada. Tylko meble na wymiar, bo to jednorazowa inwestycja na lata. Rzadko ludzie decydują się później na rozbudowę.

strusiek

Posty: 7

 
Przyjrzyj się różnym stylom wykończenia kuchni. Geometryczne, idące w górę kuchnie fajne i bardzo praktyczne. Nie masz w nich problemów organizacyjnych. Posiłki robisz z jednej pozycji, a odwracasz się od blatu i masz zlew od razu. Mi się taki układ najbardziej podoba.

memrys2

Posty: 3

 
Fajnie moim zdaniem w kuchniach teraz wyglądają elementy chowane, albo modułowe właśnie, żeby z czasem coś rozbudować bez problemów z podstawowym projektem.

Soryuj

Posty: 3

 
Też właśnie po całym remoncie już oddzielnie kuchnię sobie zamówiłem i układ wyszedł znacznie lepszy. Połączyłem kuchnię z mini jadalnią, mam stolik rozkładany bezpośrednio od ściany i całkiem nieźle się sprawdza, nawet przy podziale przestrzeni.

Wygodniś22

Posty: 2

 
Od czasu do czasu się zdarzają u nich promocje, 10-20% taniej. Przegapiłem ostatnią i czekam na kolejną i myślę, że czas się decydować. Teraz ludzie idą w nieruchomy i to maksymalnie, wykończenia, remonty, inwestycje. Właściwy moment, żeby sobie miejsce zarezerwować w kolejce.

Dymek45

Posty: 6