Meble palisander, proszę o ofertę !!

Meble palisander, proszę o ofertę !!

Witam. Które meble drewniane polecacie? Sporo dobrego słyszałam o palisandrze. To mają być meble do salonu i sypialni, więc chyba mniej wymagające :) Chętnie poznam wasze opinie i skorzystam z polecenia.

gargulek5

Posty: 9

 
Super sklep internetowy z meblami indyjskimi z Poznania http://www.decorindia.pl. Oferta godna polecenia, wysoka jakość wykonania mebli i oczywiście tropikalnego drewna. Polecam.

Halooowe

Posty: 19

 
Noszę się z zamiarem zmian, więc być może skorzystam z tego polecenia. Oferta widać, że spora :) Mam nadzieję, że ceny się nie zmienią, bo już upolowałem sobie tam świetną komodę. Fajnie, że sporo tu propozycji mebli industrialnych.

grzes3345

Posty: 6

 
Chyba meble kolonialne też mają w ofercie z takich trwałych gatunków drewna. W końcu to niemały wydatek. Na takie właśnie chciałem się zdecydować do sypialni. Z pewnością się skontaktuję, więc dzięki za nakaz.

qwed

Posty: 20

 
A ja polecam wam naprawdę z własnego doświadczenia meble z drewna palisander. To całkiem inna jakość, którą widać już na pierwszy rzut oka. Zawsze ceniłam sobie najwyższą jakość. W przypadku mebli nie może być inaczej ;)

miki77

Posty: 12

 
Na takich meblach z litego drewna mi zależało. Nie mam teraz złudzeń. Poczytałem troszkę o rodzajach drewna i dowiedziałem się tropikalne rodzaje są najniezwyklej trwałe i odporne na wilgoć. Poza tym tu w sklepie są w różnorodnych stylizacjach.

GGregbard

Posty: 10

 
Dla mnie nowością są meble z drewna mango. Mam już konkretnie upatrzoną kolekcję. Dobrze, iż w tym sklepie jest tak dużo rabatów, to nie wyjdzie drogo. W końcu poczuję się miło w swoim salonie :)

bartek33

Posty: 10