łóżka dziecięce

łóżka dziecięce

Czego używacie we własnym ogrodzie? Pytam szczególnie osoby z dziećmi. Przydałoby się kilka ciekawych wskazówek, bo stoję teraz przed dylematem związanym z aranżacją podwórka.

Yuri20

Posty: 11

 
Bierz meble drewniane, ale koniecznie impregnowane. Przyda się też uczciwa gwarancja bezpośrednio ze stolarni.

audi25

Posty: 7

 
Tylko sklep producenta, jak zamierzasz brać meble, bo przy większych zamówieniach jesteś w stanie wytargować niezłe rabaty.

vincek

Posty: 27

 
Jak bierzesz łóżko to zobacz, czy producent daje gwarancję na ramę. Moim zdaniem minimum dwa lata.

Agulinek

Posty: 25

 
Mój syn ma w ogrodzie domek drewniany i piaskownicę. W przyszłości może o coś rozszerzę, ale to się na razie sprawdza.

giena1977a

Posty: 8

 
Prowadzę restaurację i mam przy lokalu ogródek. Dopiero niedawno zagospodarowałem. Mam cztery zestawy w tym stylu dipmarsklep.pl/Zestaw-ogrodowy-swierkowy-p85 . Bardzo ładne meble, a odnośnie foteli zebrałem już kilka pochwał za wygodę. O tyle dobre meble, że trudno zniszczyć elementy, nawet przy dużym nacisku. Polecam, bo jestem bardzo zadowolony. No i polski producent. Dodatkowy plus.

Dervyl

Posty: 23

 
Jak inwestujesz w piaskownicę dla dziecka w ogrodzie to zadbaj o modele z daszkiem, bo bezpieczniejsze i dokup piasek. Od czasu do czasu warto jednak wymieniać ze względów higienicznych.

Given

Posty: 24

 
Jak meble zamawiasz przez sklep internetowy to sprawdź, czy jest usługa wniesienia w cenie. Kurier wnosi do 30 kg zazwyczaj. Sprawdź katalogi sklepów internetowych prowadzonych przez zakłady stolarskie. Wtedy jakość obsługi jest znacznie lepsza.

gargulek5

Posty: 9

 
Jeżeli chodzi o łóżka dla najmłodszych to zastanów się nad modelem z motywami motoryzacyjnymi. Niektóre stolarnie wykonują łóżka w kształcie samochodów, statków kosmicznych i innych pojazdów. Fajne rozwiązanie moim zdaniem.

Bryzyt1

Posty: 17