fryzjer likusy olsztyn, poszukuję

fryzjer likusy olsztyn, poszukuję

Mam pewien kłopot. Zamarzyło mi się zostanie blondynką, ale ciemne włosy chyba temu nie sprzyjają. Koloryzacja włosów w Olsztynie to dobry pomysł?

ignacyy

Posty: 1

 
Ja też się zastanawiam, gdzie powinienem się udać. Dobry fryzjer męski w Olsztynie był kiedyś na Starym Mieście. Za trzy tygodnie wracam do kraju i myślę, że znów się tam udam. Byłem wówczas niezmiernie zaspokojony.

TomekK

Posty: 3

 
Koloryzacja włosów w Olsztynie to bardzo drażliwy temat. Niewiele jest salonów, które robią to dobrze. Jednym z nich jest: http://www.anna.olsztyn.pl. Serdecznie polecam!

eGall

Posty: 17

 
Wielokrotnie korzystałam z oferty fryzjera przy Kościuszki w Olsztynie. Salon jest niezmiernie zadbany, zawsze czysto. Pracownicy mają perfekcyjne podejście do klienta, zawsze ucinam sobie rozmowę na bieżące tematy. Czas leci błyskawicznie, a efekty są wręcz oszałamiające.

Jasio234

Posty: 2

 
Od dawna chodzę do fryzjera w Olsztynie na Jarotach. Do tego razem z żoną. Wykonuje się tam także strzyżenia damskie, jak i męskie. Oboje wychodzimy zadowoleni, a w szczególności żona – z ombre na głowie ;)

kerad17

Posty: 8

 
Zdecydowanie fryzjer w Olsztynie przy Wilczyńskiego. Niesłychanie miły personel, który określiłabym jednym słowem – profesjonalny. Błyskawiczne strzyżenie w dobrej cenie.

Jasio234

Posty: 4

 
Ja też się zastanawiam, gdzie powinienem się udać. Dobry fryzjer męski w Olsztynie był kiedyś na Starym Mieście. Za trzy tygodnie wracam do kraju i myślę, że ponownie się tam udam. Byłem wówczas bardzo zadowolony.

Zlomex

Posty: 10

 
Moim marzeniem był irokez. Tylko fryzjer w Olsztynie przy Żołnierskiej podjął się tej usługi, za co jestem niezmiernie wdzięczny. Miałem takie młodzieńcze fantazje, ale nie żałuję tego, że wtedy spróbowałem.

pawel253

Posty: 6

 
Ceny strzyżenia na nieszczęście osiągają wręcz astronomiczne wartości w ostatnim czasie. Dosyć przystępną ofertę cenową ma fryzjer w Jonkowie. To co prawda pod miastem, lecz myślę, iż nie będzie żadnych kłopotów z dojazdem. Na dodatek oferują oni znakomitą jakość świadczonych usług – zawsze jestem zaspokojony :)

Yuri20

Posty: 13

 
Słyszałam bardzo dobre opinie na temat salonu fryzjerskiego w Olsztynie na Starym Mieście. Moja koleżanka jest stałą klientką i zawsze jak się spotykamy, zazdroszczę jej fryzury. W końcu muszę się tam wybrać.

miga

Posty: 3