Bizhub C258, polecicie ?

Bizhub C258, polecicie ?

Hejka. Znajomy wspominał mi, że dobry sprzęt ma w ofercie firma Bilt. Czy to prawda? :)))

okrzemek

Posty: 5

 
Przeczytałem sporo pozytywnych opinii o urządzeniu Bizhub C258, które rozważam w kontekście zakupu nowej kserokopiarki do mojej firmy.

Begin22

Posty: 19

 
Myślę, że kserokopiarki warszawa będzie mogło sprzedać Wam bardzo wiele przedsiębiorstw. Wybór jednego z nich potrafi stanowić naprawdę twardy orzech do zgryzienia, o czym przekonałem się na własnym przykładzie.

bezMama

Posty: 6

 
Na podstawie osobistych doświadczeń mogę polecić kserokopiarkę Bizhub C258, która była w stanie sprostać moim wysokim wymaganiom. Nie mam wątpliwości, że to sprzęt, który będzie jednocześnie mieścił się w budżecie każdego nieco większego przedsiębiorstwa.

Lupusx

Posty: 8

 
Dzisiaj szukam kserokopiarki warszawa, która nie będzie ponadprzeciętnie droga, zaś jednocześnie bezawaryjnie posłuży mi przez kilka lat. Zdam stosunki z poszukiwań.

NHL-USA

Posty: 26

 
Trudno mi powiedzieć czy z punktu widzenia klienta dzierżawa kserokopiarek jest opłacalnym rozwiązaniem, aczkolwiek z całą pewnością pozwala uniknąć ponadprzeciętnych wydatków w jednej chwili. To jakieś rozwiązanie.

sgemino

Posty: 14

 
Polecam kopiarki uznanych marek, ponieważ wyłącznie w ich wypadku będziecie mieli stuprocentową pewność, iż nie zawiodą po zaledwie kilku miesiącach użytkowania.

CHatka-eKo

Posty: 9

 
Mój kolega niedawno opowiadał mi o tym, że dość opłacalnym biznesem jest dzierżawa kserokopiarek, aczkolwiek trzeba dysponować dość dużych budżetem na początek. Stopa zwrotu z inwestycji jest właściwie satysfakcjonująca, choć przymus sporo cierpliwości.

Grabow12

Posty: 8

 
Na podstawie osobistych doświadczeń zdołam polecić kserokopiarkę Bizhub C258, która była w stanie sprostać moim wysokim potrzebowaniom. Nie mam wątpliwości, że to sprzęt, który będzie jednocześnie mieścił się w budżecie każdego nieco większego przedsiębiorstwa.

Gosienka54

Posty: 25

 
Wtrącając się do tematu kserokopiarek mogę z pełną odpowiedzialnością polecić ten sprzęt: Bizhub C258, który będzieice mogli kupić między innymi w tej firmie: http://biltpolska.pl/kserokopiarki/kolorowe/kserokopiarki-a3/konica-minolta-bizhub-c258. Polecam ją, ponieważ ma świetne ceny i gwarantuje znakomitą obsługę.

21gregorek

Posty: 11