Rysianka, który portal ?

Rysianka, który portal ?

Cześć, jak się ma sytuacja z zakwaterowaniem i wyżywieniem w Szczyrku? Pilnie potrzebuję jakichkolwiek informacji. Pozdrawiam.

Orange444

Posty: 1

 
W Beskidach położone jest dużo miejscowości, do jakich należałoby zajrzeć. Idealnie jest co roku wybierać inne, żeby za każdym razem spróbować czegoś nowego :)

Eksperttt45

Posty: 3

 
Każdy trafiający na południe Polski powinien zdobyć Rysiankę. Dzięki tej górze pokochałam właśnie wędrówki. Cały czas szło się bardzo przyjemnie, nie mam powodów do narzekania. Polecam zapoznanie się ze stroną https://kochambeskidy.pl/tag/rysianka/, gdzie znajdziesz wiele użytecznych informacji na temat wyjazdu.

dedyktt

Posty: 4

 
Cały Beskid Żywiecki to obecnie jedna wielka sieć ścieżek, po których niezwykle wygodnie się biega. Górskie powietrze pomaga uzyskać wyjątkowo korzystne rezultaty.

Aniusiaaa1

Posty: 4

 
Koniecznie wejdź na Rysiankę, rozpościera się z tamtego miejsca wspaniały widok na okolicę :) Górka nie jest wysoka, więc każdy powinien dać sobie z nią radę.

Aniusiaaa1

Posty: 2

 
Potwierdzam zdanie koleżanki :) Byłam w Istebnej już kilkukrotnie, za każdym razem znajdując tam spokojne miejsce do wypoczynku. Jeździmy tam razem z mężem, jak i całą rodziną. Kiedy zabieramy ze sobą dziećmi, nigdy się tam nie nudzą. Zawsze dzieje się coś ciekawego.

Marioleczka

Posty: 2