reklama na tramwajach

reklama na tramwajach

Witajcie. Komu powierzyć wykonanie – zaprojektowanie i montaż reklamy na samochodach? Jest prywatna firma przewożąca ludzi (mojego znajomego), z którą chcę się dogadać, żeby reklamowała moją markę na swoich busikach. Komu zlecić oklejenie pojazdów, żeby to efektownie, profesjonalnie wyglądało?

andrew66

Posty: 9

 
Mnie ciekawi czy takie firmy jak mpk to się chętnie decydują udostępnić miejsce reklamowe. I pewnie zależy to dużo od miasta. Bo sam widzę, że w jednych miastach częściej można spotkać reklamę na autobusach, a w innych bardzo rzadko.

Kitas

Posty: 12

 
Hm, nie za bardzo się orientuję jak to wygląda od strony organizacyjnej. Pewnie są jakieś agencje gdzie można zlecić całe przygotowanie reklamy do A do Z ale ja nigdy z takiej oferty nie korzystałem.

Krasny

Posty: 25

 
Można całkiem sporo dobrze prowadzonych agencji reklamowych znaleźć, które kompleksowo zajmują się opracowywaniem reklamy outdoorowej. Kiedyś jak ja startowałem jako menadżer to nie było aż tylu możliwości i trzeba było sobie jakoś radzić.

też888

Posty: 12

 
Jeszcze takiej reklamy nie montowałem nigdy, ale może w przyszłości jest to jakaś alternatywa. Póki co to głównie na tablice, neony, reklamę podświetlaną stawiam.

miko_poz

Posty: 16

 
Ja mogę dać namiar na firmę Expansa -expansa.pl. Produkują i projektują reklamę zajmują się też całym nałożeniem na autobus czy tramwaj, a potem też zdejmują jak już skończy się czas kampanii. Firma ma duże doświadczenie, pamiętam, że mój ojciec jeszcze z ich usług korzystał ponad 10 lat temu.

nemd

Posty: 29

 
Największą zaletą reklam na komunikacji miejskiej jest niska cena. Jak się ostatnio dowiadywałem to taka reklama kosztuje nawet 10 razy mniej niż reklama na billboardzie. Powiem, że nie spodziewałem się aż tak ogromnej dysproporcji cenowej.

kuBawodzu

Posty: 13

 
Reklama na autobusach czy tramwajach ma sporo plusów, choćby fakt, że rzuca się w oczy. Jest to całkiem spora powierzchnia reklamowa i do tego w ciągłym ruchu. A przy tym nie jest to jakaś szczególnie nachalna reklama.

Dezmok56

Posty: 18