przyczepa reklamowa

przyczepa reklamowa

Ma ktoś doświadczenia w kwestii wynajmu przyczep reklamowych? Jakie modele polecacie? Z jaką firmą dobrze byłoby się skontaktować?

Yuri20

Posty: 13

 
Jak na razie to głównie reklamuję się poprzez ulotki. Jest to na pewno jakaś opcja, widzę efekty. Co do takich lawet z reklamami, to się nawet ostatnio zastanawiałem nad czymś takim, ale to raczej pomysł na przyszły rok, bo w tym roku to już budżet mam raczej zamknięty ;P

Tomaszek22

Posty: 23

 
Musiałbym popytać, bo wiem, że któryś z moich znajomych wynajmował ostatnio przyczepę do promocji swojego sklepu. Popytam i odezwę się.

El2CzupakaBra

Posty: 21

 
Siemka. Zleciłem jednej agencji reklamowej promocje mojej knajpy i wożą baner po mieście na jakiejś naczepie, ale skąd oni wzięli ten mobil to ja już się nie pytałem. Mogę ewentualnie zagadać.

Fabian74

Posty: 13

 
Ja to myślę nad wynajęciem sobie billboardu przy wylotówce z miasta. Jednak tam jest spore natężenie ruchu, można się fajnie zareklamować. Zwłaszcza, że prowadzę zajazd przy drodze.

Axer19

Posty: 24

 
Ktoś wie, po ile w ogóle takie przyczepy chodzą? Mam na myśli modele standardowe, do wożenia na prawko kat. B, z podświetleniem od środka...?

Spirek

Posty: 13

 
Gdzieś widziałem reklamę firmy, która robi przyczepy o różnych wymiarach, w tym takie mega duże, ale jak ta firma się nazywała....? No nie pamiętam.

2findme2

Posty: 21

 
Hej, ja to nie wiem, skąd takie lawety można zamawiać. Szczerze, jeśli chodzi o reklamę to uderzam głównie przez internet. Tutaj jest potencjał marketingowy imho.

kaka23

Posty: 13