organizacją większych imprez domowych

organizacją większych imprez domowych

O czym powinnam pamiętać aby zapewnić bezpieczeństwo dzieciakom podczas zabaw na imprezach rodzinnych?

TomekK

Posty: 8

 
Lepiej się upewnić, jaki jest program wydarzenia dla dzieciaków, bo teraz różnie z tym bywa. Zawsze staram się uniknąć indoktrynacji szkodliwymi tematami.

PucH2

Posty: 18

 
Zabawy z chustami większymi fajnie się sprawdzają, albo z tymi większymi dmuchańcami, zjeżdżalniami. Bez limitu czasu oczywiście :)

Seba123

Posty: 13

 
Biegi to niezła forma aktywności na imprezach firmowych, czy nawet eventach z udziałem dzieciaków. Coraz więcej osób uprawia sport i warto to promować.

hidstrash

Posty: 7

 
A jakie masz cele imprezy? Bo można zabawę połączyć z popularyzacją jakiegoś zagadnienia, zdrowia.

lalunik

Posty: 10

 
W ogrodzie organizowaliśmy większe spotkanie rodzinne. Wspierali nas ludzie z https://raki.pl/, agencja eventowa z Lublina mówiąc konkretnie. Zamawialiśmy dmuchańce dla dzieciaków i catering. Wszystko w jednym miejscu, co jest moim zdaniem dużą przewagą tej agencji. Animatorzy spisali się świetnie, bo dzieci nie przybiegały do rodziców, nie nudziły się w ogóle. Dużo atrakcji widziałam pierwszy raz na oczy, a to też świadczy o kreatywności obsługi.

viencek

Posty: 22

 
Zaczynasz przygotowania imprezy od określenia celu i terminu. Warto też zadbać o fachowy regulamin, więc samodzielna organizacja to trudna sztuka. Nie ma sensu ryzykować.

ewa

Posty: 9

 
Najpopularniejsze rodzaje imprez to na pewno konkursy jedno – wielotematyczne, ligi związane z określonym zagadnieniem, wystawy do promocji młodych, niszowych artystów, turnieje, czy festyny i pikniki. Z tego bym wybierał.

Robuś

Posty: 13