Gdzie w Warszawie wykonuja banery reklamowe ?

Gdzie w Warszawie wykonuja banery reklamowe ?

Co myślicie o banerach reklamowych?

Komu powierzyć ich przygotowanie, jeżeli chodzi o Wawkę? Jeszcze nigdy czegoś takiego nie zamawiałem, a wszystko wskazuje na to, że jeszcze do końca następnego miesiąca będę musiał nabyć jakiś tuzin banerów.

Babuśkaa

Posty: 21

 
Nie tak dawno zamawiałem pierwsze banery w życiu i jestem zaspokojony. Wybór padł na firmę www.banery-warszawa.pl, jaką polecił mi szwagier i nadzwyczajnie muszę się z nim zgodzić, że to faktycznie porządny producent:) Fajnie, szybko się uporali ze zleceniem, nie marudzili, nie ściemniali, nie mówili, że się nie da wykonać:P Prędko, terminowo, fachowo.

korasek

Posty: 23

 
Bardzo fajne ceny odszukałem ostatnio na stronie http://www.banery-warszawa.pl, zarówno jak myślisz o banerach w jakiejś rozsądnej cenie w stolicy to myślę, że tutaj odnajdziesz coś dla siebie. Takie oferty jak te jedynie pokazują, jak niezwykle inni producenci zdzierają. Bo skoro im się opłaca sprzedawać porządnej jakości solwent, to dlaczego inne firmy liczą sobie takie wysokie stawki od metra??!

yetisize

Posty: 33

 
Ja korzystam z kilku banerów w mieście i powiem, iż efekty są, nie ma co mówić, iż taka reklama się nie opłaca. Jest to dość tanie rozwiązanie jeżeli chodzi o promocję, zaś jak dobrze ulokujesz baner, w jakimś widocznym miejscu (mój stoi przy Puławskiej) to trafisz ze swoją marką do ludzi. Warto zakupić baner winylowy z nadrukiem solwentowym, takich ofert szukaj.

johncena67

Posty: 28

 
No cóż, jeżeli chodzi o producentów banerów w stolicy to ostatnio mamy ich wysyp. Odszukać jakąś perełkę w tej masie dostawców to nie lada sztuka. Mnie się póki co nie udało:P Ciągle się pakuje od jednej lipnej oferty w drugą, niemniej jednak trzeba próbować dalej...

Ron

Posty: 24

 
Ja zamiast banerów, albo oprócz to bym postawił na jakieś ulotki, plakaty tego typu rzeczy. Jeżeli chcesz porządnych efektów, to myślę, że same banery nawet wielkie to może być za mało, zwłaszcza jeśli chodzi o WWA, gdzie walka o klienta toczy się na ostrą amunicję i czasem na prawdziwe armaty :)

nemd

Posty: 29